Zalety bram dezynfekcyjnych SanitPoint

SanitPoint, to najbardziej kompaktowa, do tej pory, bramka dezynfekcyjna. Znajduje zastosowanie w miejscach, w których higiena jest ważna lub najważniejsza. W ostatnim czasie, w wyniku pandemii koronawirusa COVID-SARS-COV2, powodującego groźną chorobę COVID-19 bramka Sanitpoint idealnie sprawuje się umieszczona przy wejściu do instytucji takich jak przychodnie, przedszkola, banki, biurowce czy lokale gastronomiczne.

Kurtyna dezynfekcyjna i jej zalety

Brama firmy SanitPoint to nie tylko wygoda, ale także funkcjonalność. Jej zalety to, m.in.:

  • niskie zużycie środka odkażającego, dzięki automatycznemu załączaniu i wyłączaniu,
  • wykonanie ze stali nierdzewnej,
  • niewielkie wymiary.

Dzięki temu, że kurtyna nie zajmuje dużo miejsca, wygląda ona bardzo estetycznie. Nie zasłoni ona budynku ani nie będzie się odznaczała na jego tle, stąd też w nienarzucający sposób wkomponuje się w każde wejście. Wykonanie ze stali nierdzewnej pozwoli na bezproblemowe użytkowanie przez długi czas – dzięki temu, nie będzie konieczności martwienia się o system w razie deszczu czy innych niesprzyjających opadów – nasza bramka dezynfekcyjna z pewnością przetrwa wiele miesięcy na zewnątrz i pomoże nas chronić przed roznoszeniem koronawirusa.

Kurtyna na czasy pandemii koronawirusa

Dzięki naszej bramce, nie będzie możliwości, że kogoś ominie dezynfekcja. Wiele osób może zapominać o podejściu do spryskiwacza czy zwyczajnie go ominąć, nie chcąc odkażać dłoni. Kurtyna od firmy SanitPoint nie pozwoli na tak nierozważne zachowanie – zamontowana w instalacji fotokomórka spryska każdego odpowiednim środkiem. Niewielkie i lekkie rozmiary oraz możliwość ustawienia bramki w dowolnym miejscu pozwolą na łatwe podążanie za zasadami reżimu sanitarnego, nałożonego na wszystkich podczas pandemii koronawirusa.

Zaufaj SanitPoint!

Nasze kurtyny dezynfekcyjne to idealne rozwiązanie podczas zagrożenia koronawirusem, jak również w momencie, gdy pandemia minie – po przejściu największego zagrożenia może być konieczne dalsze utrzymanie podwyższonego rygoru, aby mieć 100% pewności, że nie czeka nas kolejna fala zachorowań.