Producent bram dezynfekcyjnych SanitPoint

Na co dzień realizujemy zadania w zakresie techniki przemysłowej – dostarczamy rozwiązania oraz instalacje, które rozwiązują problemy naszych Klientów. W obliczu pandemii koronawirusa COVID-SARS-COV2, powodującego groźną chorobę COVID-19 nie mogliśmy pozostać obojętni. Dziś dostarczamy Wam Bramkę – Kurtynę dezynfekcyjną, która poprawia bezpieczeństwo sanitarne i higienę, wszędzie tam, gdzie ma miejsce duży ruch, i duża wymiana ludzi.

Bramka dezynfekcyjna od SanitPoint

Dzięki naszej instalacji, możliwe będzie zapewnienie sterylności i higieny w miejscach, gdzie możliwa jest większa wymiana zarazków i wirusów. Wszyscy wiemy, że najniebezpieczniejszy obecnie koronawirus przenosi się drogą kropelkową – w związku z czym konieczne jest zasłanianie ust, nosa i częste mycie i odkażanie dłoni. Nasza kurtyna pozwoli na łatwe i szybkie odkażenie tych, którzy wchodzą do naszego przedsiębiorstwa, biura czy placówki. Bramka to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy borykają się z klientami czy pracownikami, którzy notorycznie nie używają produktu do rąk. Kurtyna dezynfekcyjna posiada fotokomórkę, która automatycznie się uruchomi i spryska każdego, kto przez nią przejdzie!

Co po pandemii koronawirusa?

SanitPoint to firma, która nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy, że po zniesieniu sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, zaproponujemy kolejne rozwiązania, które konieczne będą pod względem nie tylko sanitarnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SanitPoint!